Aktualności

 • Vouchery na usługi w oznaczonych gabinetach i klinikach partnerskich Estibook.
  15 Wrzesień 2016

  Jesteś szczęśliwym właścicielem vouchera do wykorzystania w ramach sieci placówek partnerskich estbook? Sprawdź jak je możesz zrealizować.

 • Jak rozmawiać z klientem po wizycie? Czyli o sztuce wywierania wpływu.
  12 Wrzesień 2016

  Rozmowa z klientem o zakupie produktu czy o kolejnej wizycie nie jest wbrew pozorom łatwą sprawą.Dobór słów i odpowiednio zadane pytanie może przybliżyć do sukcesu.

 • Kiedy uczy się osoba dorosła? Jak systematycznie podnosić kwalifikacje swoich pracowników?
  07 Wrzesień 2016

  Kiedy uczy się osoba dorosła? Mówiąc najprościej – kiedy chce. Tak właśnie – kiedy chce i ma do tego stworzone warunki.

 • Sprzedaż w salonie beauty. Jak budować zadowolenie klientów i zwiększać przychody.
  21 Sierpień 2016

  Prowadzisz swój salon lub jesteś managerem? To szkolenie jest dla Ciebie. Trener biznesu, konsultant oraz manager z wieloletnim stażem. Przeprowadziła setki szkoleń dla firm o ogólnopolskim zasięgu. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy!

 • Co o ochronie danych osobowych każdy prowadzący własny biznes wiedzieć powinien
  15 Czerwiec 2016

  Jak spełniać wymogi GIODO odnośnie danych osobowych? Kiedy przetwarzasz dane osobowe zwykłe a kiedy wrażliwe? O tym w kolejnym już artykule opowie Anna Żmijewska, doktorantka Nauk Prawnych w Instytucie Państwowej Akademii Nauk.

 • W magazynie Liderka pojawiła się nasza reklama!
  28 Maj 2016

 • Oszukać przeznaczenie czyli ochrona danych osobowych w biznesie beauty.
  06 Kwiecień 2016

  Często prowadząc biznes skupiamy się na jego głównych aspektach pomijając kwestie poboczne, które teoretycznie nas nie dotyczą. Tak jest z ustawą o ochronie danych osobowych i obowiązkach właściciela salonu spa czy kliniki medycyny estetycznej wobec GIODO. O tym felieton eksperta w dziedzinie prawa gospodarczego Anny Żmijewskiej, Radcy Prawnego oraz właściciela Kancelarii CafePrawna.

 • Millenialsi część 2. Nowe pokolenie konsumentów i ich podejście do zakupów.
  04 Marzec 2016

  ... już teraz stanowią istotną grupę konsumentów. To oni napędzają ruch w platformach społecznych i na you tube.Za 10 lat będą stanowić 75% zatrudnionych w Polsce. Będą budować gospodarkę i od ich decyzji będzie zależeć kto przetrwa a kto brutalnie mówiąc... zginie. Czy potrafisz sobie wyobrazić jak będzie wyglądał rynek reklamy?

 • Nowy klient, wymagający, niecierpliwy, kapryśny i ceniący wolność wyboru. Millenialsi, słyszeliście o nich?
  24 Luty 2016

  Dziś rozpoczęła się konferencja dla marketerów pod hasłem "Marketing to Millenials". Bardzo mnie interesowało to wydarzenie ale w związku z tym, że udział został wyceniony na niebagatelną kwotę 3995pln uznałam, że podzielę się wiedzą za darmo, bo można ją znaleźć. Millenialsi, nowe pokolenie konsumentów. Kim są, dlaczego tak dużo się o nich mówi i dlaczego warto powalczyć o tą grupę klientów.

 • Pozyskanie nowego klienta jest 5-7 razy droższe niż utrzymanie obecnego. Jak zwiększyć ilość rezerwacji w gabinecie i wzmocnić lojalność klientów? Sprawdź jak swoją markę w oparciu o lojalność klientów budują inni, She Day Spa oraz Time for Wax.
  16 Luty 2016

  Jaka jest dziś skuteczna reklama? Gdyby była prosta odpowiedź na to pytanie nie istniałyby media społecznościowe i mnóstwo zawodów z tym związanych..... Sprawdź jak swoją markę w oparciu o lojalność klientów budują inni, She Day Spa oraz Time for Wax.

 • Kosmetyka przy kawie - Estibook: nowa platforma dla gabinetów kosmetycznych
  15 Grudzień 2015

  Estibook - platforma wspierająca sprzedaż usług gabinetu kosmetycznego, fryzjerskiego czy medycyny estetycznej. Jak sprzedawać? Jak promować swoje usługi? Jak stać się bardziej dostępnym dla klienta? O tym usłyszysz w wywiadzie z Panią Olgą Ziemniak

 • On-line biznes planer dla manager beauty i Spa
  12 Grudzień 2015

  Estibook.pl to platforma mobilna łącząca funkcjonalności czterech różnych narzędzi: 1.Promocja w internecie 2.System CRM do zarządzania salonem 3.Rezerwacje on-line 4.Marketing automatyczny Estibook oszczędza czas managera salonu dzięki połączeniu wszystkich niezbędnych funkcji w jeden system dostępny w chmurze.

 • Elektroniczne wsparcie dla managera salonu i klientów
  11 Grudzień 2015

  Dynamiczny rozwój technologii mobilnych stworzył zupełnie nowe kanały reklamy i komunikacji marketingowej. Dziś każdy biznes skierowany do klienta indywidualnego musi być obecny w internecie, w mediach społecznościowych i musi być widoczny dla swojej grupy docelowej.

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę