Fabryka Urody

salon kosmetyczny

ocena firmy
  • Salon \\\\\\\\\\\\\\\"Fabryka Urody\\\\\\\\\\\\\\\" powstał w 2014 roku z myślą o osobach pragnących zachować równowagę między pięknem zewnętrznym, a duchowym. W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu, pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej, jakości kosmetykach. Obecna współpraca z ekskluzywną marką Bandi, która znana jest ze swojej bogatej w składniki aktywne formuły oraz przydatności nawet dla najbardziej wrażliwej skóry pozwala na stuprocentowe zadowolenie klientów. Fabryka Urody to miejsce, gdzie możesz czuć się pewnie, bezpiecznie i całkowicie zdać się na naszą wiedzę i doświadczenie. Oferta Salonu zawiera szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetyki tradycyjnej i nowoczesnej.
    Gabinet wyposażony jest w nowoczesną aparaturę m.in. Laser Diodowy,Mezoterapię bezigłową, Carboxyterapie, Mikrodermabrazję, Peeling Kawitacyjny, Sonoforeze, Ultradźwięki. Proponowane przez nas zabiegi kosmetyczne całego ciała a także pielęgnacja twarzy są gwarantem przywrócenia piękna. Pozwolą czuć się zadbanym, młodym i odprężonym.

    Regularnie uczestniczymy w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach doszkalających, co powoduje ze nasza oferta ciągle się poszerza. Z ogromnym powodzeniem stosujemy też \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"metody stare jak świat”, czyli masaże relaksacyjne, które są niezastąpione dla osób szukających relaksu i wypoczynku.

    Jako jedyni na lokalnym rynku zajmujemy się Profesjonalnym pedicurem leczniczym stóp W ramach oferty pedicuru leczniczego w naszym gabinecie możecie Państwo otrzymać zabiegi, które zapewnią Waszym stopom piękny zadbany wygląd, zdrowie oraz świetną kondycją. Oferujemy również możliwość skorzystania z profesjonalnej porady podologa, który kompleksowo zadba o stopy i udzieli fachowych porad dotyczących domowej pielęgnacji. Pedicure leczniczy to znacznie więcej niż standardowy zabieg kosmetyczny czy pielęgnacyjny. Oczywiście w tym przypadku również paznokcie u stóp są czyszczone, piłowane i skracane, ale w głównej mierze najistotniejsze jest usuwanie wrastających paznokci, nagniotków oraz odcisków. Zatem pedicure leczniczy to także ocena stanu stóp, paznokci i zabiegi zapewniające ich utrzymanie w dobrym stanie oraz higienie. W tym zakresie mogą być także przeprowadzane rekonstrukcje zniszczonych paznokci.

    U podstaw funkcjonowania naszego Salonu leżą profesjonalizm, uśmiech i prawdziwa chęć towarzyszenia kobietom w ich drodze do doskonałości i piękna. Największą nagrodą jest dla nas zawsze uśmiech naszych Klientek. Zapraszamy wszystkich miłośników piękna do salonu, gdzie w kameralnym klimacie zadbamy o Państwa relaks i urodę.

  • Brak opinii o lokalu

Chłopska 4,

64-600 Oborniki

poniedziałek: 07:30-20:00
wtorek: 07:30-20:00
środa: 07:30-20:00
czwartek: 07:30-20:00
piątek: 07:30-20:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne
ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę