Lorin

salon kosmetyczny

ocena firmy
 • Studio Kosmetyki Nowoczesnej Lorin to miejsce, po odwiedzeniu którego każdy poczuć może się piękniej, młodziej, a przede wszystkim lepiej. Pragnąc świadczyć dla naszych Klientów usługi o najwyższej jakości zawsze wykorzystujemy pełnię naszych umiejętności korzystając przy tym z najnowszej generacji sprzętu posiadającego odpowiednie atesty medyczne. Dbając o to, aby zawsze być "na czasie" regularnie uczestniczymy w szkoleniach kosmetycznych, wykładach doszkalających, seminariach, a także branżowych targach. Celem naszych działań jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również pomoc w eliminowaniu wszelkich problemów natury dermatologiczno- kosmetycznej, z którym borykać muszą się nasi Klienci.

  Jeśli zmagasz się z problemami dermatologicznymi, to liczyć możesz na to, że dzięki naszemu salonowi nawiążesz kontakt z doświadczonym dermatologiem, który zdiagnozuje Twój problem, a także zaplanuje jego leczenie, które wsparte naszymi metodami okaże się niezwykle efektowne.

  Zależy nam na tym, aby każdy Klient wiedział, iż w naszym salonie kosmetycznym wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone i oryginalne kosmetyki firm medycznych!

  Nasi pracownicy

  Wśród zatrudnianych przez nas pracowników odnaleźć można tylko i wyłącznie te osoby, dla których praca w salonie kosmetycznym jest prawdziwą pasją. Dbamy o to, aby zatrudniać wykwalifikowany personel, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu świadczyć może usługi o najwyższej jakości.
  Zapewniamy, że korzystając z usług naszego studia urody nie tylko odzyskasz blask i dobre samopoczucie, ale też poznasz prawdziwych pasjonatów, z którymi poprawianie sylwetki i kondycji fizycznej przyjdzie Ci z wielką łatwością. W naszym salonie urody panuje miła i przyjazna atmosfera, Klienci obsługiwani są profesjonalnie, a usługi świadczone są w najniższych cenach w mieście.

  Sklep internetowy

  Pragniemy poinformować Cię, iż w ramach naszej działalności prowadzimy również sklep internetowy, w którym z łatwością zakupić można najlepsze kosmetyki do pielęgnacji domowej, które ułatwią kontynuację zabiegów wykonywanych w naszym studio.

 • Brak opinii o lokalu

Szczakowska 2b,

43-600 Jaworzno

poniedziałek: 09:00-20:00
wtorek: 09:00-20:00
środa: 09:00-20:00
czwartek: 09:00-20:00
piątek: 09:00-20:00
sobota: 09:00-14:00
niedziela: nieczynne
ZADAJ PYTANIE
ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę