Kerala SPA

salon Spa

ocena firmy
  • Kerala Spa zostało stworzone z myślą o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na odnowę ciała i duszy w zgodzie z naturą.

    Kerala Spa to bogata propozycja masaży i rytuałów inspirowanych technikami z całego świata, zabiegów twarzy i ciała opartych na renomowanych markach i naturalnych produktach składających się z kompozycji orientalnych ziół, przypraw i kwiatów. U nas w atmosferze całkowitego relaksu możecie poddać się całej gamie profesjonalnych zabiegów, które nie tylko upiększają, ale działają na wszystkie zmysły, poprawiają samopoczucie, dają uczucie radości, spełnienia i pełnej równowagi.

    Nasz zespół dla każdego klienta indywidualnie odnajduje najlepszą dla niego drogę do zdrowia i lepszego samopoczucia. U nas każdy zabieg staje się niezapomnianą i wyjątkową chwilą, a każdy nawet najbardziej wysublimowany gust znajdzie cos dla siebie.Wyróżnia nas kreatywność, ogromne doświadczenie oraz chęć nieustannego rozwoju. Dajemy naszym klientom pewność, że dokonali najlepszego wyboru, dzięki czemu mogą oddać się głębokiemu odprężeniu – psychicznemu i fizycznemu. Wiemy, że klientom SPA zależy na profesjonalności usług, dlatego dbamy o to, aby nasz personel był nie tylko życzliwy, ale przede wszystkim fachowy. 

    To miejsce tworzyliśmy z pasją i z przyjemnością podzielimy się nią z każdym z Was. 

    Wirginia Szymańska

  • Brak opinii o lokalu

Poniatowskiego 7,

95-070 Aleksandrów Łódzki

poniedziałek: 12:00-20:00
wtorek: 12:00-20:00
środa: 12:00-20:00
czwartek: 12:00-20:00
piątek: 12:00-20:00
sobota: 12:00-20:00
niedziela: nieczynne
ZADAJ PYTANIE
ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę