Klinika Piękna Essence, esencja pielęgnacji w centrum Warszawy.

Klinika Piękna Essence zrodziła się z pasji i umiłowania do piękna. Naszym celem jest dążenie do zdrowia i pełnego zadowolenia naszych Gości. Specjalizujemy się w nowoczesnych, bezpiecznych i sprawdzonych klinicznie zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. 

Nasi  doświadczeni specjaliści pracują na najlepszych, znanych na całym świecie urządzeniach medycznych. Posiadamy nowoczesne lasery np.frakcyjny, a także najnowszy i najskuteczniejszy aparat do endermologii LPG Cellu M6 Integral 2 do zabiegów na ciało oraz twarz.

 

Wśród wielu klinik medycyny estetycznej w Warszawie, wyróżnia nas kompleksowa oferta usług oraz rewolucyjne, przynoszące spektakularne efekty terapie m.in. Regeneris - terapia osoczem bogatopłytkowym, karboksyterapia, mezoterapia igłowa, dermo-roller, zabiegi z kwasem hialuronowym czy toksyną botulinową, peelingi medyczne oraz wiele innych.

 

Szeroki wachlarz usług naszej kliniki opiera się na współpracy wyłącznie z renomowanymi markami takimi jak: Regeneris, iS Clinical, Dermalogika, Thalgo, Olaplex, Wella czy Kerastase. Wśród zabiegów i wszelkich terapii odmładzających i upiększających polecamy duży wybór masaży oraz wspaniałe, odprężające ciało i duszę rytuały SPA.

 

Miła atmosfera oraz komfortowo i z klasą urządzone, przestronne, jasne wnętrza naszej kliniki pozwalają Pacjentom na pełny relaks oraz oderwanie się od trudów codziennego życia. Wizyta w Klinice Piękna Essence to miło spędzony czas poświęcony zdrowej, rozświetlonej skórze twarzy oraz ciała, błyszczącym i mocnym włosom oraz zadbanym i wypielęgnowanym paznokciom dłoni oraz stóp. Profesjonalny makijaż na wyjątkową okazję czy piękna, złocista opalenizna nie stanowią problemu, jesteśmy przygotowani i czekamy, by z przyjemnością spełniać oczekiwania naszych Gości.

 

Sercem i dumą kliniki jest wspaniały, wykwalifikowany i stale zdobywający nową wiedzę zespół lekarzy, kosmetologów, masażystów, wizażystów oraz świetnych stylistów fryzur. Nasi specjaliści są otwarci na nowe wyzwania, z troską i odpowiedzialnością traktują każdego Pacjenta. 

Goście z zagranicy są również mile widziani, ponieważ personel Kliniki porozumiewa się biegle w języku angielskim.

W Klinice Piękna Essence zyskacie Państwo pełny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Waszego problemu.

 

 Zapraszamy!

http://klinikaessence.pl/ 
Hoża 43/49, Warszawa
tel: + 48 22 625 49 43
      + 48 504 015 120   
 recepcja@klinika-essence.pl 


 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę