Jak dbać o odpowiednie nawilżenie skóry w podróży, biurze....w biegu? Oto odpowiedź Skin Up, nowy gadżet, niezbędnik w codziennej pielęgnacji każdej kobiety.



....... powiew, który pokonuje czas. Innowacyjne urządzenie elektroniczne utrzymujące właściwe nawilżenie i piękno skóry przez cały dzień.



Skóra jest jedynym narządem, który podlega wymianie komórkowej nieprzerwanie przez całe życie. Komórki naskórka potrzebują więc zawsze energii i składników odżywczych, aby aktywnie funkcjonować. 

Skóra stale potrzebuje wody dla zachowania swoich właściwych funkcji. Każdego dnia czynniki atmosferyczne, smog i agresywne detergenty mogą zredukować jej funkcje ochronne spełniane przez warstwę hydrolipidową, która reprezentuje naturalną barierę, którą z kolei zdrowy naskórek używa do zabezpieczenia przed zewnętrznymi agresywnymi czynnikami. 


Jak możemy wspierać naszą  skórę w codziennej walce z czynnikami zewnętrznymi? 


SKIN UP,  "telefon piękna”, eleganckie akcesorium o wielkości Smartfona, mieszczące się wygodnie w damskiej torebce. Gadżet, który zawiera innowacyjne urządzenie elektroniczne umożliwiające utrzymanie skóry we właściwym stopniu nawilżenia przez cały dzień. 

SKIN UP  jest elektronicznym urządzeniem, które produkuje odświeżającą mgiełkę zawierającą naturalne higroskopijne molekuły takie jak:

cenny kwas hialuronowy

ekstrakt z Aloe

kwas liponowy 

koenzym Q10

i inne substancje zdolne do utrzymywania hydroretencyjnej zdolności warstwy rogowej. Dzięki obecności silnych składników antyutleniających takich jak Q10 i kwas liponowy, przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia się skóry

Technologia Skin Up atomizuje cząsteczki wody sprawiając, że penetrują szybko skórę zwiększając zdolność absorbcji odpowiednich aktywnych cząsteczek, zachowując skórę młodą i jędrną.  Dla zachowania miękkości, elastyczności i dobrego samopoczucia, skóra ciała odczuwa potrzebę stałego odtwarzania swoich rezerw substancji odżywczych. W Skin Up anti-aging znajdują się optymalne roztwory nawilżające wzbogacone w składniki aktywne, które stają się prawdziwym sprzymierzeńcem przeciw odwodnieniu skóry.


„ 75% skóry składa się z wody.”


Woda eliminuje toksyny i zanieczyszczenia, reguluje pH skóry, ułatwia odnowę komórkową, usuwa nagromadzenia tłuszczu i nawilża tkanki.

Serum Skin Up anti-aging z kwasem hialuronowym i antyutleniaczami takimi jak Q10 i kwas liponowy w praktyce przeciwdziała starzeniu się i zachowuje młodość skóry. Właściwe nawilżenie wzbogacone odpowiednimi składnikami czynnymi jest fundamentalne w procesie dbałości o skórę twarzy i ciała.

Skin Up staje się „towarzyszem podróży” idealnym na miesiące letnie. Potrafi odświeżyć skórę twarzy i ciała w czasie intensywnych upałów. Doskonale się sprawdza podczas ekspozycji na słońce. Idealnie nawilża i odświeża skórę w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz w sezonie jesienno-zimowym w pomieszczeniach ogrzewanych grzejnikami. Delikatny zapach sprawia, że jest idealne do użycia w każdym miejscu i momencie dnia.

Skin Up to kilka wersji produktowych stworzonych w trosce o różne potrzeby i problemy skóry. Sprawdź tu, który Skin Up będzie idealny dla Ciebie.


 Artykuł dzięki:
SkinUp Polska
www.skin-up.pl


 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę