Eksperci z Kliniki Piękna Essence polecają zabiegi na smukłą sylwetkę i jędrne ciało bez śladu cellulitu.
Jakie zabiegi z Państwa oferty poleciłaby Pani dla osób, chcących poprawić nieco zarys sylwetki przed wyjazdem na urlop?

 

 

Zdecydowanie Endermologia LPG. Jest to zabieg będący alternatywą dla chirurgii plastycznej.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Endermologia, jest dość popularnym zabiegiem ale jako alternatywa dla chirurgii czy to możliwe?

 

Jak najbardziej. Jest to opatentowany przez LPG Systems technologii stymulacji komórkowej Cellu M6, który zyskał ogromną popularność oraz pozwolił zostać światowym liderem w nieinwazyjnych, odmładzających i modelujących sylwetkę zabiegach.

 

Proponowane przez LPG innowacyjne rozwiązania są wyjątkowo popularne bo rezultaty są trwałe i widoczne gołym okiem. Zostały też potwierdzone ponad 100 badaniami i testami klinicznymi. Statystyki potwierdzają , że każdego dnia zabiegom endermologii poddaje się około 100 000 kobiet oraz mężczyzn.

 

Czyli jeśli chcemy wysmuklić, ujędrnić ciało nie ma obecnie lepszej, nieinwazyjnej metody?

 

 Zabiegi z wykorzystaniem technologii LPG są najskuteczniejszymi i najbezpieczniejszymi wśród zabiegów wyszczuplających, modelujących sylwetkę oraz wszelkie niedoskonałości skóry. Najbardziej spektakularne efekty uzyskuje się w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz oznakami starzenia skóry.

 

Endomasaż znalazł zastosowanie także w likwidacji rozstępów oraz blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych. Przynosi dużą ulgę w bólach różnego pochodzenia np. reumatologicznych czy po urazach kręgosłupa.

 

Czyli zastosowanie zabiegów  jest dość szerokie?


Zgadza się, technologię Endermologie zastosowano w dwóch technikach zabiegu: 

Lipomassage – na ciało

 

Endermolift – na twarz, szyję i dekolt.

 

Endermologia to podciśnieniowy, energiczny i bezbolesny masaż podczas, którego stymulowane są komórki głębszych warstw skóry. Pobudzone fibroblasty wzmagają produkcję kolagenu i elastyny, co ma wpływ na poprawę jędrności oraz sprężystości skóry.

 

W trakcie zabiegu zwiększa się ukrwienie, dotlenienie, a tym samym odżywienie tkanek. Odprowadzone zostają zalegające płyny, wszelkie toksyny i inne produkty przemiany komórkowej.

Masaż Endermologie działa głęboko i bezpośrednio na problem, z którym boryka się Pacjentka.

 

W Klinice Piękna Essence wykonujemy zabiegi endermologii najnowszym urządzeniem LPG Cellu M6 Integral 2, który reprezentuje nowoczesną linię urządzeń LPG. Jest to najnowszy aparat LPG do zabiegów endermologii. Zapewniamy profesjonalnie wykonane zabiegi na ciało, twarz, szyję oraz dekolt indywidualnie dopasowane do potrzeb klientki.

 

Komputerowe ustawienie programu zabiegu oraz siły podciśnienia jest dobierane w zależności od problemu oraz rodzaju skóry.

 

Endermologia nie jest zabiegiem inwazyjnym, czy jakieś specjalne procedury przed zabiegiem są istotne?

 

Każdy zabieg endermologii poprzedzony jest szczegółowym wywiadem wraz z oceną stanu skóry ewentualnie całej sylwetki. Bardzo ważne są oczekiwania Pacjenta oraz realne możliwości ich osiągnięcia, wówczas to oceniamy.

 

W trakcie zabiegu na ciało - Lipomassage, skóra chroniona jest specjalnym, indywidualnym kombinezonem, zapewniającym dodatkowy komfort pacjentowi oraz wpływającym na lepszy efekt przeprowadzanego zabiegu.

Rezultaty są zauważalne już po pierwszym endomasażu, jednak zaleca się serię 12-16 zabiegów dla osiągnięcia spektakularnych efektów.

 

Czy efekty są trwałe? Wykonamy serię zabiegów i cieszymy się gładką  jędrną skórą na zawsze?

 

 Niestety nic nie trwa wiecznie. Żeby utrzymać trwałe efekty  całej kuracji trzeba powtarzać zabiegi. Najlepiej raz w miesiącu wykonać 1 zabieg podtrzymujący.

 

W Klinice na Hożej obecnie trwa promocja na zabiegi endermologii na twarz oraz ciało!

Szczegóły znajdziecie tu


 

Zapraszamy na Hożą!

www.klinikaessence.pl

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę