Jak wyglądać młodo i naturalnie bez względu na wiek? Jest na to sposób...

Unikalny w Polsce, najnowszy aparat do termoliftingu skóry RF INFINI®  w naszym gabinecie zagościł na stałe.

 

INFINI® w jednym urządzeniu łączy efekty mikronakłuwania, lasera frakcyjnego i fal radiowych, ale nie przegrzewa naskórka. Termolifting frakcyjny  INFINI®  to jedyny obecnie dostępny zabieg, w którym w sposób przestrzenny zagęszcza się i ujędrnia skórę. Zabieg nie tylko niweluje defekty skórne (zmarszczki, wiotkość skóry, blizny, rozstępy), ale działa również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry. Może być wykonywany nie tylko na twarzy (w tym na okolicę oczu), ale i na ciało – na dekolcie, ramionach, dłoniach, piersiach, udach i pośladkach.

Nowoczesna technika i szczególna procedura zabiegu, zastosowana w aparacie RF INFINI®  zapewnia z jednej strony niezwykły komfort zabiegu, a z drugiej spektakularne rezultaty.

Głowica urządzenia INFINI® wyposażona jest w 49 złotych mikroigieł. Podczas każdego nakłucia skóry z zakończeń igieł emitowane są fale radiowe, które podgrzewają skórę dokładnie na określonej głębokości, bez uszkadzania powierzchniowych warstw. Efektem tego krótkiego, intensywnego podgrzania, są punkty koagulacji na głębokości od 0,5 do 3,5 mm. Każdy obszar zabiegowy jest stymulowany na trzech różnych głębokościach skóry, dzięki czemu dochodzi do przestrzennego ujędrnienia i przebudowania tkanek. Fale radiowe stymulują powstawanie nowego kolagenu. Dodatkowym bodźcem jest samo nakłucie skóry, które pobudza ją do regeneracji.

 

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

 

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz omawia szczegółowo zasadę działania i przebieg zabiegu. Wrażliwość na ból jest sprawą indywidualną. Przed zabiegiem skóra zostaje znieczulona odpowiednim kremem.  Po ok. 20-40 minutach, w zależności od rodzaju kremu, krem znieczulający jest zmywany a miejsce zabiegu sterylizowane. 

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, co mija w ciągu  jednego/dwóch dni po zabiegu. Włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu dając efekt liftingujący. Proces przebudowy skóry trwa nawet do 3 miesięcy po zabiegu. W tym czasie dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to gęstsza, jędrniejsza i sprężysta.  Pierwszy efekt jest już zauważalny po ok. 10 dniach od zabiegu.

Kiedy można bezpiecznie wykonywać zabieg?

Zabiegowi INFINI® można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, jednak po zabiegu absolutnie konieczne są kremy z wysokim faktorem UV, minimum SPF30. Dlatego warto wykonać zabieg w okresie kiedy nie planujemy wyjazdu na urlop bądź wycieczki rowerowej.

 

Jakie problemy rozwiąże RF Infini:

 


Ujędrnianie wiotkiej skóry na twarzy (czoło, opadające powieki, chomiczki) i  szyi

Ujędrnianie skóry na ramionach i udach oraz pośladkach

Usuwanie zmarszczek i blizn

Likwidacja powiększonych porów

Leczenie nadpotliwości

 

Pamiętajmy, że przed wizytą konieczna jest konsultacja z lekarzem, który przeprowadzi z nami dokładny wywiad, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnych powikłań. 

Warto się do niego przygotować, przypomnieć sobie leki zażywane w ciągu ostatnich 14 dni i ewentualne przypadłości jaki się nam przytrafiły. Dr Barbara Parda-Głomska


Rezerwacje online, kliknij tu

05-502 Piaseczno k/Warszawy / ZALESIE GÓRNE

ul. Gruszek i Jabłuszek 7
telefon: +48 517 535 878     

E-mail: kontakt@drparda.com.pl 


 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę