On-line biznes planer dla manager beauty i Spa

Estibook.pl to platforma mobilna łącząca funkcjonalności czterech różnych narzędzi:
1.Promocja w internecie
2.System CRM do zarządzania salonem
3.Rezerwacje on-line 
4.Marketing automatyczny

Estibook oszczędza czas managera salonu dzięki połączeniu wszystkich niezbędnych funkcji w jeden system dostępny w chmurze.

Moduł CRM pozwala na zarządzanie kilkoma placówkami jednocześnie z jednego loginu i na każdym urządzeniu mobilnym. Nie ma żadnych wygórowanych wymagań sprzętowych, wystarczy komputer lub tablet i dobre łącze internetowe. System umożliwia prowadzenie grafiku dowolnej ilości pracowników co nie ma wpływu na koszty.

Grafik jest widoczny w cyklu miesięcznym, tygodniowym i dziennym w podziale na pracowników. Dodatkowo manager ma podgląd listy rezerwacji ze wszystkimi szczegółami odnośnie klienta, zabiegu, pracownika i statusu rezerwacji. System obsługuje rezerwacje on-line i wprowadzane ręcznie, przez pracownika. Dostępne zasoby w postaci sprzętu czy gabinetu niezbędnego do wykonania zabiegu są analizowane, przez co niemożliwe jest umówienie dwóch zabiegów z użyciem tego samego urządzenia w tym samym czasie. 

Zarządzanie sprzętem i usługami ułatwia pracę recepcji niwelując błędy w przyjmowaniu rezerwacji.

Manager może zdalnie przydzielać zadania czy ustalać dodatkowe spotkania kadry, wpisując je w grafik.

Więcej przeczytasz na: http://www.kosmetykaprofesjonalna.pl/aktualnosci/artykul/on-line-biznes-planer-dla-manager-beauty-i-spa-2009/
 

 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę