Oko na Maroko..... piękne długie rzesy, czyli LashUp!

Piękne, długie, czarne rzęsy…. marzenie każdej kobiety, ale tylko nieliczne z nas zostały nimi przez naturę hojnie obdarowane. 


Zazwyczaj są przerzedzone, pokruszone i jaśniejsze na końcach. Ale kto by się tym martwił, skoro możemy to szybko i skutecznie zmienić!


Jeśli nie chcesz bądź nie lubisz używać tuszu a interesuje cię peremanentny efekt, to przedłużanie i zagęszczanie będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Większość  kobiet korzysta z usług stylizacji rzęs latem, ale to przecież teraz w sezonie jesienno -zimowym, nie nosimy okularów przeciwsłonecznych a nasze oko jest wystawione na pokaz.


A więc co? A więc LashUp!


Wiedziałyście, że metod stylizacji rzęs jest co najmniej kilkanaście?


W salonie LashUp na Warszawskim Mokotowie i Żoliborzu możecie dobierać stylizację do potrzeb i okazji, na której chcecie zabłysnąć.


Rzęsy jedwabne, Mink czy rzęsy z norek syberyjskich?Rzęsy jedwabne są lekkie, wytrzymałe i elastyczne. Wyróżniają się eleganckim połyskiem i są odporne na wszelkie odgniecenia, jak również nie wyginają się i nie łamią. Dają możliwość wydłużenia naturalnych rzęs od 30 aż do 50%. W ofercie Lash Up! Warszawa dostępne są różne długości i grubości oraz rodzaje podkręcenia.
Rzęsy mink charakteryzują się subtelnym blaskiem i delikatnością, nie tracąc jednak na intensywności koloru. Są bardzo delikatne i zapewniają niesamowity efekt. Rzęsy te są elastyczne i doskonale komponują się z rzęsami naturalnymi. Warszawa oszalała na punkcie rzęs mink – są delikatne i nie niszczą naturalnych włosków na powiece. Mimo że rzęsy mink są materiałem syntetycznym, to profesjonalistki Lash Up! potrafią uzyskać naturalny, puszysty efekt. Piękne wykonane rzęsy mink to gwarancja ogromnego zadowolenia naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i wykonywane przez nas zabiegi w studio w Warszawie cechują się niezwykłą starannością i solidnością wykonania.
Rzęsy z norek syberyjskich są bardzo delikatne i przy tym lekkie.

Charakteryzuje je naturalny, głęboki odcień czerni (nie są syntetycznie barwione). Stylizacja tymi rzęsami wykonywana jest metodą 2:1 lub 3:1 – czyli do jednej naturalnej rzęsy przyklejane są 2 lub 3 rzęsy z norki. Pozwala to zagęścić nawet bardzo rzadkie rzęsy bez obciążania ich. Wystylizowane oko wygląda wyraźnie i bardzo naturalnie, a takie rzęsy utrzymują się znacznie dłużej niż inne dostępne na rynku. 

Rzęsy z norek są bardzo popularne w Warszawie ze względu na swoje liczne zalety.

 

 


Każdy rodzaj rzęs w dowolnie wybranej stylizacji:


        


Light Look wersja miejska, codzienna – metoda 1:1 lub 2:1. 


Medium Look – metoda objętościowa 4-5:1Russian Look – metoda objętościowa 6-8:1, mocne wyraziste zagęszczenie


Hollywood Look –maksymalne zagęszczenie, efekt teatralny.


Na, którą się zdecydujesz?

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę