Zdrowa skóra.... marzenie każdego. Ale jeśli natura w tym aspekcie nie była zbyt hojna? Nie martw się możesz o nią powalczyć przy wsparciu profesjonalistów


Centrum Zdrowej Skóry to specjalistyczna klinika Anti –Aging  powołana przez Centrum Medyczne Damiana.

 

Pacjenci Kliniki mogą oczekiwać kompleksowej propozycji terapii, która ma na celu przeciwdziałanie powstawania schorzeń oraz cofnięcie zegara biologicznego pacjentów.

 

Centrum Zdrowej Skóry to zespół specjalistów medycyny estetycznej z bogatym doświadczeniem, autorytetów w swojej dziedzinie, co jest gwarancją bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.

 


Pomysłodawcą i inicjatorem kliniki Centrum Zdrowej Skóry jest dr n.med. Piotr Niedziałkowski, będący prezesem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”, członkiem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zespół medyczny dobrany przez dr Niedziałkowskiego to lekarze z latami praktyki w swojej specjalizacji, pogłębione studiami specjalistycznymi w zakresie medycyny estetycznej i Anti-Aging.

 

Zdrowie jest najcenniejsze, należy o tym pamiętać decydując się na wybór zabiegu z zakresu medycyny estetycznej.

Rynek oferuje coraz bardziej inwazyjne metody poprawy naszego wyglądu, dające spektakularne i szybkie efekty. Zauroczeni błyskawiczną zmianą, zapominamy o bezpieczeństwie przez co narażamy się na powikłania i oszpecenie.


Centrum Zdrowej Skóry to klinika, w której możesz oddać się w ręce ekspertów i krok po kroku zaplanować terapię, która zatrzyma zegar biologiczny i pomoże odzyskać pewność siebie.


Oferta Centrum Zdrowej Skóry to nie tylko zabiegi medycyny estetycznej ale również: diagnostyka stanu skóry, konsultacje specjalistów alergologów, dietetyków czy dermatologów a także chirurgia plastyczna.


To jedyna placówka w Polsce w której wykonasz kompleksowe badania pokazujące niedobory witaminowe oraz obecność bakterii, które mogą mieć wpływ na stan skóry, procesy starzeniowe oraz ogólne samopoczucie. Na podstawie tak szczegółowej diagnozy lekarz wspólnie z pacjentem planuje poszczególne etapy terapii.


Przy wsparciu zespołu medycznego Centrum Zdrowej Skóry od początku do końca, kompleksowo zrealizujesz swój plan nowej siebie -pięknej, młodej i zdrowej.


To co jesteś gotowa na nowy krok w kierunku zdrowej skóry? 

Jeśli tak działaj już dziś i zapisz się na konsultację do Centrum Zdrowej Skóry.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę