Dobijasz do 40-tki? A może jesteś już po 40tce? Sprawdź jakie zabiegi warto przetestować.Wraz z upływem czasu skóra się zmienia. Zmniejsza się w niej ilość elastyny i kolagenu, a także ilość tkanki tłuszczowej. Niestety w okolicach 40- tki nasz organizm produkuje o połowę mniej kolagenu, dlatego widzisz, że twoja skóra się zmienia, jest wiotka i cienka.

Tkanki twarzy zaczynają migrować w dół, owal się zaciera, a cała twarz nabiera ostrych rysów i traci objętość. Zmarszczki zaczynają być wyraźnie widoczne. Jak temu wszystkiemu przeciwdziałać?

Jest wiele zabiegów, które pomogą zachować młody wygląd na dłużej!


Co sprawia, że twarz wygląda młodo? 


Młodzieńczy wygląd dobrze obrazuje tak zwany model „trójkąta młodości”.

Jędrna i młoda twarz jest w kształcie odwróconego trójkąta – 

ma wyraźnie zarysowaną linię żuchwy oraz podbródka, uniesione policzki i napiętą skórę.

Każda metoda poprawiająca owal twarzy pomaga w ponownym uzyskaniu trójkąta młodości.

Najpopularniejsze zabiegi poprawiające owal twarzy to zabiegi z wykorzystaniem mezoterapii  przy użyciu kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz zabiegi laserem frakcyjnym CO2.

 

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to naturalny składnik skóry, którego zadaniem jest wiązanie cząsteczek wody. Jego zanikanie sprawia, że skóra robi się wiotka i łatwiej tworzą się zmarszczki. Dzięki wstrzykiwaniu pod skórę żelu na bazie kwasu hialuronowego można:


> zmniejszyć bruzdę nosowo-wargową

> podnieść opadające kąciki ust

> usunąć zmarszczki wokół oczu, górnej wargi, na czole (ale tylko poziome)

> wypełnić policzki

> modelować kontury twarzy czyli wykonać  tak zwana wolumetrię twarzy.
Laser frakcyjny CO2


Zabiegi laserem CO2 wspomagają regenerację skóry oraz stymulują syntezę kolagenu w skórze. W zależności od długości fali, laser może docierać nawet do najgłębszych warstw skóry i usuwać cześć starych komórek. Zabiegi laserowe są wskazane jeśli chcesz powstrzymać objawy starzenia się skóry takie jak:


> zmarszczki 

> rozszerzone pory 

> wiotka skóra

> blizny potrądzikowe, pooparzeniowe

> rozstępy

> przebarwienia posłoneczne i plamy starcze.


Zabieg można wykonać na każdą część ciała nie tylko twarz. Poprawa  wiotkości skóry na brzuchu, udach czy pośladkach  przy wykorzystaniu lasera przyniesie spektakularne i trwałe efekty. Tworzenie nowego kolagenu, który jest niezbędny do poprawy jędrności skóry odbywa się od 3 do 6 miesięcy po zabiegu. Oznacza to że z każdym dniem twoja skóra będzie wyglądała lepiej!

 


Osocze bogatopłytkowe Regeneris

Regeneris to zabieg polegający na biostymulacji komórek skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego uzyskanego z krwi własnej pacjenta. Jest to zabieg uznawany za najbezpieczniejszy pośród wszystkich zabiegów mezoterapii  ponieważ osocze jest pozyskiwane z organizmu pacjenta a więc skóra jest pobudzana do regeneracji za pomocą substancji naturalnej, zgodnej z bio Twojego organizmu.


Osocze bogatopłytkowe przede wszystkim:

> pobudza regenerację tkanek,

> wspomaga proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych

> pobudza produkcji kolagenu.


Regeneris polecany jest pacjentom z oznakami starzenia skóry. Po zabiegu skóra twarzy jest napięta, nawilżona i pełna blasku. Zmarszczki i fałdy są wyraźnie wygładzone, a owal twarzy wyraźniejszy.


Jak widzisz, jest w czym wybrać, ale ostateczna decyzję warto skonsultować z wyszkolonym specjalistom do którego się zgłosisz. Dość często zabiegi są łączone w terapie uzupełniające, po to aby efekty były szybsze i dłużej sie utrzymywały.


 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę