Opadająca powieka nie musi oznaczać wizyty u chirurga plastyka. Słyszałaś o zabiegu Plasma IQ?

Naturalne starzenie się skóry, palenie papierosów, nadwaga, uwarunkowania genetyczne. Te wszystkie czynniki wpływają na stan skóry powiek. Traci ona naturalną elastyczność, ciemnieje, pojawiają się pierwsze zmar szczki, a powieki zaczynają opadać. Opadające powieki są defektem kosmetycznym charakterystycznym dla starzejącej się twarzy. Dla osób, które boją się zabiegów chirurgicznych oraz chcą uniknąć długiego okresu rekonwalescencji doskonałą metodą będzie zabieg za pomocą urządzenia Plasma IQ.

 

Co to jest Plasma IQ?

Plasma IQ to urządzenie stosowane z powodzeniem w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. To generator plazmy, który nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta. Jego działanie jest powierzchniowe a podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania powierzchni skóry. Urządzenie wykorzystuje niewielki łuk elektryczny oraz gazy naturalnie występujące w powietrzu do wytworzenia mikrowiązki plazmy. Podczas zabiegu dochodzi do sublimacji oraz obkurczania skóry ale bez oddziaływania na zdrowe tkanki.


Zabieg przy użyciu Plasma IQ jest:

Bezinwazyjny- lifting wykonywany urządzeniem Plasma IQ nie wymaga nacinania skóry; to świetna alternatywa dla blefaroplastyki, która jest zabiegiem chirurgicznym,

Precyzyjny – zabieg oddziałuje na skórę tylko i wyłącznie w obrębie naskórka i nie uszkadza skóry,

Natychmiastowy efekt – efekt korekcji powiek jest widoczny zaraz po zabiegu,

Bezpieczny – wskazany nawet dla osób z rozrusznikami serca oraz pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są niewskazane,

Komfortowy – zabieg jest bezbolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

 

Procedura zabiegu, efekty i proces gojenia.

Pacjent nie wymaga znieczulenia ogólnego, korekcja odbywa się bez krwawienia i uszkadzania powierzchni skóry. Zabieg trwa bardzo krótko - po około 20 minutach jest już po wszystkim.

Okres rekonwalescencji jest również krótki,  trwa około 3 dni gdzie przy zabiegach chirurgicznych jest to z reguły  7-10 dni. Punkty sublimacji czyli miejsca, w których działało urządzenie pokrywają się niewielkimi strupkami, które łatwo ukryć pod makijażem. Jedynym nieprzyjemnym efektem ubocznym jest wystąpienie niewielkiego obrzęku skóry około 2-3 dnia po zabiegu. Skóra może być również lekko zaczerwieniona po odpadnięciu strupków. W tym okresie wskazane jest stosowanie kremów przyspieszających regenerację i łagodzących.

 

 

Efekt zabiegu jest widoczny od razu. Szacuje się, że około 70% efektu jest widoczna zaraz po korekcji powiek. Sam zabieg nie zakłóca normalnego funkcjonowania, przed i po zabiegu zachowuje się pełną ruchomość powiek.  Efekt korekcji powiek za pomocą Plasma IQ utrzymuje się od 2-4 lat.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę