Pozyskanie nowego klienta jest 5-7 razy droższe niż utrzymanie obecnego. Jak zwiększyć ilość rezerwacji w gabinecie i wzmocnić lojalność klientów? Sprawdź jak swoją markę w oparciu o lojalność klientów budują inni, She Day Spa oraz Time for Wax.


..... do tego tempo zmian technologicznych i powstawanie kolejnych platform społecznościowych spowodowało,że nie sposób za tym nadążyć prowadząc własny biznes i nie będąc ekspertem w tej dziedzinie.

Czy w takim razie są metody, sposoby na pracę nad własną marką i wzmacnianie lojalności wśród klientów bez angażowania agencji marketingowej? 
To coraz trudniejsze ale na szczęście nie wszystko jeszcze stracone. Jest pewna stara  i nadal bardzo aktualna metoda. Wraz ze zmianami na rynku oraz przyspieszeniem w każdym obszarze życia, zyskała wręcz na znaczeniu. Zmieniła się jedynie technika, czy tez powstała potrzeba zwiększenia skali rażenia tej metody. 

O czym mowa?  

Rekomendacje, polecania czy jeszcze inaczej opinie, to jedna z najskuteczniejszych metod promocji w internecie. Ważne jednak aby była wiarygodna. Współczesny konsument jest bardzo wyedukowany, łatwo rozpoznaje komercyjną promocję. Dlatego realna rekomendacja, prawdziwego klienta jest nie do przecenienia, zwłaszcza przy promocji usług.

Wykorzystując odpowiednie narzędzia wspierające politykę rekomendacji i budowa systemu lojalnościowego w oparciu o nie, przynosi obopólne, niebagatelne korzyści.1.


 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę