Zabiegi bankietowe Czym właściwie są i czy to naprawdę działa?


Ich szumna nazwa kojarzy się z wielkim wyjściem oraz potrzebą nienagannego wyglądu. I taki właśnie jest ich cel. Uzyskanie poprawy kondycji skóry w ekspresowym tempie.


Zabiegi bankietowe to zabiegi kosmetyczne, których czas wykonania mieści się między 20 a 40 minut, i tak naprawdę można wyskoczyć na nie w przerwie na luch. Nasza skóra codziennie potrzebuje pielęgnacji, odżywienia i dostarczania składników pobudzających jej odnowę. Jeśli jednak z braku czasu zaniedbałaś kondycjonowanie swojej skóry, zarwałaś noc i wyglądasz koszmarnie a wieczorem masz ważne spotkanie, to zabieg bankietowy służy pomocą.


Jeśli do wydarzenia zostało naprawdę niewiele czasu nie powinnaś decydować się na agresywne zabiegi. Wyżej wspomniane szybkie procedury zabiegowe składają się z nieinwazyjnych zabiegów, pozwalających uzyskać natychmiastowe rezultaty. Pozwolą one w krótkim czasie odświeżyć Twoją skórę, nadać jej blask, napiąć i wygładzić tak, że nikt nie zauważy już zmarszczek czy przebarwień.


Protokół takiego zabiegu wygląda tak samo jak 90 minutowy zabieg jednak ze względu na dużą ilość substancji aktywnych uzyskujemy zadowalający efekt w krótszym czasie, niekiedy przebiegają one wyłącznie z użyciem apataury. Jak każdy zabieg będzie się zaczynał od demakijażu, następnie będzie peeling przygotowujący skórę do przyjęcia „bomby” substancji aktywnych, serum – „bomba witaminowa” - wprowadzone masażem lub urządzeniem i maska oraz specjalistyczny, wykończeniowy krem, najczęściej o właściwościach liftingujących. Przy takim zabiegu zazwyczaj oferowane są dodatkowe opcje regeneracji okolic oczu czy ust, ponieważ te dwa miejsca na naszej twarzy są szczególnie problematyczne, a ich skóra często ulega przesuszenia. Dlatego jeśli chcemy cieszyć się piękna skórą w całej okazałości, warto skorzystać z tych dodatkowych możliwości. Dzięki temu, skóra jest w pełni przygotowana na nałożenie wieczornego makijażu.


Najpopularniejsze zabiegi bankietowe to:


Intraceuticals – infuzja tlenowa, z trójmolekularnym kwasem hialuronowym, pozwalająca cieszyć się poprawą nawilżenia skóry aż do 3 tygodni – nawilży, rozświetli, wygładzi drobne zmarszczki (opcja dodatkowej pielęgnacji oczu i ust) – dla każdego rodzaju skóry.


Diego dalla palma – specjalistyczny rytuał na oczy i usta – zmiękczy i wygładzi skórę, usunie przesuszone skórki, wygładzi drobne zmarszczki mimiczne. Dla każdego rodzaju skóry.


Zaffiro – jest to również zabieg bankietowy. Choć jego procedura jest dość okrojona, podniesie owal twarzy, napnie skórę, spłyci głębokie zmarszczki, zniweluje płytkie, efekty zabiegu utrzymują się do 3 tygodni. Jednak najlepsze efekty przynosi w serii zabiegowej. Szczególnie polecany dla kobiet 35+.


Selvert thermal Peptide Lift - ochrona skóry, przywrócenie jędrności oraz poprawa konturów twarzy, dodatkowo widoczne wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg dla kobiet 35+.


Selvert thermal Pure vitamin C – fantastyczna rewitalizacja skóry, nawilżenie, spłycenie zmarszczek oraz wyrównanie kolorytu. Efekt aromaterapeutyczny unoszących się wonnych cytrusowych olejków wprawia w relaksujący nastrój. Zabieg dla każdego typu skóry, jednak szczególnie sprawdzi się u skór odwodnionych i suchych.


Jeśli w ofercie swojego gabinetu nie znajdziesz rekomendowanych powyżej, z pewnością będzie w stanie zaoferować coś specjalnie dla Ciebie. Doświadczona kosmetolog potrafi  stworzyć indywidualny protokół zabiegowy dostosowany do potrzeb skóry.Sabina Płusa

Kosmetolog

Sekretarz Krajowej Izby Kosmetologii


 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę