Jak bezpiecznie i naturalnie odmłodzić ciało?


W dzisiejszych czasach rynek kosmetologii i medycyny estetycznej przesycony jest ofertami zabiegów odmładzających. Wśród nich królują te z użyciem botoksu i wypełniaczy, które dają najszybsze efekty wizualne. Jednak coraz więcej pojawia się doniesień naukowych na temat niepożądanych skutków ubocznych powstających po wprowadzeniu materiałów obcych pod skórę, czy długotrwałego paraliżowania mięśni botoxem.


Wypełnienie pustych miejsc na twarzy, może powodować ich powiększenie a z czasem deformację. Tkanki twarzy są dodatkowo obciążone materiałem obcym i tracą zdolność do utrzymania implantu w miejscu pierwotnego wprowadzania. Prowadzi to do powstania sztucznych rysów twarzy, która sprawia wrażenie jakby „zjechała” w dół. Przy zastosowaniu botoksu, sparaliżowany mięsień zostaje na długi czas wyłączony z całego kompleksu procesów fizjologicznych w tkankach twarzy. 

Czy to wszystko aby na pewno nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji? Czy po wyjęciu nogi z gipsu po kilku tygodniach mięsień jest w takiej samej kondycji jak ten na zdrowej nodze? Jeśli jednak masz wątpliwości, jeśli szukasz alternatywy do zabiegów medycyny estetycznej, jeśli chcesz działać bezpiecznie i nieinwazyjnie to technika korekty manualnej jest dla Ciebie. 


Alternatywą dla metod inwazyjnych są współczesne, nieinwazyjne i naturalne zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi manualne.

Zabiegi kosmetyczne doskonale zadbają o skórę z zewnątrz, poprawiając jej jakość. Dzięki nim możemy leczyć trądzik, blizny czy skórę naczyniową, likwidować przebarwienia. Niestety same zabiegi nie wystarczą jeśli chcesz podnieść zwiotczałą skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Odbudowywanie młodych kształtów twarzy, przywrócenie do życia mięśni i zwalczanie procesów zrostowych oraz martwicowych tkanki to już poważniejsze sprawy ale możliwe do zrobienia także bez użycia skalpela i igły. 


Przywrócenie młodzieńczego wyglądu twarzy jest możliwe bez wizyty w gabinecie medycyny estetycznej.  


W Studio Marie Margo proponujemy naszym Klientom jedyny skuteczny, naturalny i nieinwazyjny sposób na zapobieganie procesom starzeniowym twarzy i ciała. Naszą tajemnicą jest manualna terapia tkanki, czyli różne techniki masaży i korekty manualnej.


Tkanki naszego ciała są bardzo plastyczne i z czasem ulegają deformacji. Bez przerwy pracują i reagują na codzienne zabiegi, nawykowe czynności fizyczne, brak wody, tlenu, substancji odżywczych, warunki statycznego ucisku, czy nieprawidłową postawę ciała i twarzy – tak, tak, twarzy również! Wszystkie te czynności prowadzą do deformacji tkanek skóry, tkanek podskórnych, powięzi, mięśni, ścięgien, a nawet kości. Deformacje te mogą wywoływać zaburzenie krążenia, zastój limfy i krwi żylnej, gromadzenie się toksyn oraz powstawanie procesów zrostowo-martwicowych.

 

Manualna praca na tkankach czyli mioplastyka… na czym to polega?

 

Manualna praca na tkankach czyli mioplastyka twarzy pomaga w niewiarygodny sposób zwalczyć procesy starzenia się skóry oraz przywrócić zdrowie i młodość na każdym milimetrze powierzchni ciała i twarzy. Dzięki masażom odbudowane zostaje krążenie w tkankach, procesy zrostowe cofają się a braki lub nadmiar tkanki łącznej zostają wyrównane. Terapia manualna pozwala na wyeksponowanie młodej i różowej skóry spod zestarzałych bruzd, zgięć i zmarszczek, a także na rozbicie twardych zbitych elementów tkanki tłuszczowej podskórnej.


To co możemy zaobserwować na zewnątrz, to stopniowe cofnięcie się deformacji wiekowych, wygładzenie skóry, podniesienie tkanek dekoltu, szyi i twarzy. Skóra wygląda młodo, a proporcje twarzy i ciała stopniowo wracają do tych sprzed 10-15-20 lat.


Nasze czoło znów staje się gładkie, bruzdy zmniejszają się, brwi podnoszą, powieki przestają opadać. Co więcej zanikają tzw. „kurze łapki”, a „dolina łez” ulega spłyceniu. Dzięki terapii manualnej mamy szansę uzyskać :

> bardziej zgrabny i podniesiony nos,

> zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe,

> powiększyć usta,

> wyrównać i podnieść owal twarzy, policzków,

> odmłodzić i podnieść skórę szyi, a nawet zlikwidować bruzdy i reliefy na dekolcie itp.Jest to zupełnie nowa technika pracy na tkance, która robi oszałamiającą furorę bo efekty są równie szybkie i spektakularne jak przy popularnych inwazyjnych metodach estetycznych.Wydaje Ci się, że to niemożliwe? Efekty mojej pracy nadal Cię nie przekonują? 

Najlepiej jeśli przekonasz się sama, ryzykujesz tylko bycie młodszą i piękniejszą i to tuż po wyjściu z gabinetu.

  Autor: 

Maria Margiewicz 

Ekspert w dziedzinie manualnych metod odmładzania, 

Trenerka automasaży odmładzających

Zzałożycielka MARIE MARGO Studio Terapii Manualnej Twarzy w Warszawie. 

 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę