odmładzanie laserowe PicoSure

medycyna estetyczna twarz

ocena usługi
 • Zalety zabiegu

  Pojawiające się nieubłaganie pierwsze zmarszczki wokół oczu, ust i drobne zmarszczki na twarzy, szyi oraz dekolcie to nieuchronny znak upływającego czasu. Wiele kobiet widząc je sięga po tradycyjne metody usuwania zmarszczek – często na tym etapie zbyt inwazyjne i silne. a tymczasem, odkąd na rynku pojawila się prawdziwa rewolucja w zakresie laseroterapii – laser Pico Sure – tych pierwszych zmarszczek można pozbyć się delikatną i niezawodną metodą. laserowe odmładzanie twarzy warszawa
  Pico Sure jest urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery. Zawdzięcza je zastosowanej po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiąka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolsenych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.
  Laser Pico Sure, jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, spektakularne efekty i szybki powrót do formy.

  Wskazania

  Podstawowe zastosowanie PicoSure to usuwanie tatuaży – w tym tatuaży kolorowych, które dla standardowych metod redukcji tatuaży zawsze stanowiły problem oraz tatuaży głębokich i wieloletnich. Jednak pełne możliwości zastosowania PicoSure sięgają znacznie dalej. Dzięki ultra krótkiej fali światła laserowego PicoSure w rękach profesjonalistów pomaga skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu. Równie skuteczny jest w procedurach odmładzania skóry – szczególnie w zakresie eliminacji płytkich, drobnych zmarszczek.

  Efekty

  Po wykonaniu zabiegu (rekomendowane jest wykonanie serii od jednego do trzech zabiegów) skóra staje się wyraźnie odmłodzona, zmarszczki znikają, a cera staje się świetlista i młodzieńcza. Efekty wykonania zabiegu pojawiają się stopniowo w ciągu kilkunastu dni od jego przeprowadzenia. laserowe odmładzanie twarzy warszawa

  Szczegóły zabiegu

  Pico Sure jest innowacyjnym narzędziem laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej.
  Tajemnica fenomenu lasera Pico Sure jest ultra krótka wiązka światła laserowego, która jest podstawą jego działania. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko. Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry pacjenta, przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną. laserowe odmładzanie twarzy warszawa
  Impulsy lasera wnikają do głębokiej warstwy skóry i tam stymulują komórki odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenowych. Skóra zageszcza się i zyskuje na sprężystości, co wywołuje efekt liftingujący. Zmiany barwnikowe pod wpływem wiązki lasera ulegają destrukcji i wchłaniają się powodując, że koloryt skóry ulega wyrównaniu i rozjaśnieniu.

  Wskazania pozabiegowe

  Zabieg wykonywany przy pomocy Pico Sure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, na którym wykonywano zabieg – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów – procedura nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych.

 • Krzysztof Miracki

  Dr.n.med.

 • Brak opinii o lokalu

Klinika Miracki,

al. Wilanowska 67,

02-765 Warszawa

poniedziałek: 09:00-21:00
wtorek: 09:00-21:00
środa: 09:00-21:00
czwartek: 09:00-21:00
piątek: 09:00-21:00
sobota: 09:00-16:00
niedziela: nieczynne
ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę