Videodermatoskopia badanie pojedynczej zmiany

konsultacja medyczna

ocena usługi


 • Bodystudio umożliwia wczesne wykrycie nowotworów skóry, dzięki wykonaniu mapowania ciała. Pozwala na uzyskanie w czasie krótszym niż 10 min skanów powierzchni skóry na całym ciele. Wykorzystując procedury opracowane przez producenta, w prosty i szybki sposób wykonujemy serię zdjęć, by następnie za pomocą odpowiedniego programu interpretować wyniki.

  To idealne rozwiązanie do badania powierzchni skóry oraz mapowania znamion na całym ciele. Porównanie zdjęć wyjściowych ze zdjęciami uzyskanymi w kolejnych odstępach czasu pozwala na skuteczną i niezawodną ocenę oraz śledzenie ewentualnego rozwoju choroby. Podejrzane zmiany mogą zostać oznaczone na zdjęciu klinicznym, co ułatwia obserwowanie ich za pomocą videodermokopu. Właściwości oprogramowania i sprzętu, jak np. specjalne statywy i wskaźniki laserowe do pozycjonowania pacjenta, umożliwiają dokumentowanie powierzchni skóry w jednolity sposób. W ten sposób można wykryć nowotwory skóry we wczesnym stadium, także u pacjentów wysokiego ryzyka.

  Oprogramowanie FotoFinder Bodystudio posiada 17 standardowych pozycji pacjenta, dzięki którym można sfotografować całą powierzchnię skóry. Oprogramowanie automatycznie przechodzi do następnej pozycji i wskazuje, w jaki sposób ma się ułożyć pacjent. Wszystkie ustawienia aparatu  są zapisywane w bazie danych i funkcji Ghost, co w znacznym stopniu ułatwia uzyskanie podczas badań kontrolnych zdjęć zgodnych z poprzednimi.


 • Elżbieta Kowalska Olędzka

  Dr hab. n. med.

  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) oraz członkiem European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD). Dermatologią estetyczną zajmuje się od kilkunastu lat zarówno jako praktyk jak i lekarz szkoleniowiec. Jest autorką wielu publikacji w krajowych i zagranicznych pismach dermatologicznych oraz prasie kobiecej. Posiada specjalizację z dermatologii. Jest wybitnym specjalistą z zakresu videodermatoskopii, wykrywania skórnych zmian nowotworowych i leczenia wypadania włosów.

 • dodał: Olga

  2016-10-27 16:07:42

  Pozytywna
  Jestem pod dużym wrażeniem przebiegu pierwszej wizyty. Począwszy od szczegółowego wywiadu poprzez zbadanie skóry profesjonalnym aparatem a na planie terapii skończywszy, Nie czułam się w żaden sposób nakłaniana do najpopularniejszych zabiegow. Ustalony plan terapii jest dopasowany do potrzeb mojej skóry i nastawiony na naturalną regenrację. Tego oczekiwałam :-) Polecam !

Centrum Zdrowej Skóry CM Damiana,

Racławicka 27,

02-601 Warszawa

poniedziałek: 09:00-20:00
wtorek: 09:00-20:00
środa: 09:00-20:00
czwartek: 09:00-20:00
piątek: 09:00-20:00
sobota: 10:00-14:00
niedziela: nieczynne
ZADAJ PYTANIE
ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę