Maseczka odmładzająca

pielęgnacja twarzy

ocena usługi
 • Wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry.

  Skutecznie nawilża, oczyszcza i wyrównuje koloryt oraz redukuje zmarszczki, rewitalizuje skórę a także dodaje cerze blasku.

  Głównymi składnikami maski są:

  • Kwas hialuronowy
  • Glukonolakton
  • Kwas laktobionowy
  • Witaminy A, C i E
  • Wyciąg z alg, ekstrakty roślinne z aloesu, ogórka, rozmarynu, rumianku i prawoślazu lekarskiego.

  Składniki te działają na skórę stymulująco pobudzając procesy syntezy i cykl odnowy komórkowej. 
 • Bernadeta Korczak

  lic. pielęgniarstwa

  Absolwentka Wyższej szkoły medycznej w Radomiu. Posiada licencjat z pielęgniarstwa. Swoje doświadczenie zawodowe budowała na kilku oddziałach szpitalnych, przez ostatnie cztery lata pracy związana z  Centrum Medycznym Damiana. Żona i mama dwójki dzieci zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi.

  Małgorzata Kukawska

  mgr pielęgniarstwa

  Absolwentka Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na studiach dziennych, kierunek- pielęgniarstwo. Swoje doświadczenie uzyskała poprzez pracę w szpitalu na Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych i na Oddziale Urologii oraz w prywatnej przychodni Medicover. Specjalizuje się w zabiegach Endermologii, OxyGeneo i w terapii Lampami Led. Cechuje się otwartością, dokładnością i pozytywnym usposobieniem. Ceni profesjonalizm i bezpieczeństwo.

 • dodał: Olga

  2016-10-27 16:07:42

  Pozytywna
  Jestem pod dużym wrażeniem przebiegu pierwszej wizyty. Począwszy od szczegółowego wywiadu poprzez zbadanie skóry profesjonalnym aparatem a na planie terapii skończywszy, Nie czułam się w żaden sposób nakłaniana do najpopularniejszych zabiegow. Ustalony plan terapii jest dopasowany do potrzeb mojej skóry i nastawiony na naturalną regenrację. Tego oczekiwałam :-) Polecam !

Centrum Zdrowej Skóry CM Damiana,

Racławicka 27,

02-601 Warszawa

poniedziałek: 09:00-20:00
wtorek: 09:00-20:00
środa: 09:00-20:00
czwartek: 09:00-20:00
piątek: 09:00-20:00
sobota: 10:00-14:00
niedziela: nieczynne
ZADAJ PYTANIE
ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę