Ocena stanu biologicznego organizmu

konsultacja medyczna

ocena usługi
 • Przeprowadzając tak dokładny wywiad, lekarz zapoznaje się z profilem pacjenta i ustala jego główne, zarówno już istniejące, jak i prognozowane, problemy zdrowotne. Następnie pacjent poddawany jest szczegółowemu badaniu, w trakcie którego lekarz określa stan biologiczny wszystkich układów i narządów. W ten sposób powstaje optymalny projekt opieki diagnostyczno-terapeutycznej. Wizyta ta trwa 60 minut. Po wizycie lekarz kieruje pacjenta na zestaw niezbędnych badań diagnostycznych, których wyniki mają za zadanie uzupełnić obraz organizmu uzyskany na podstawie wywiadu i badania. Badania wynikają z zebranego wywiadu oraz przeprowadzonego badania. Przed pierwszą wizytą warto przygotować wyczerpujące odpowiedzi na niektóre pytania, które padną ze strony lekarza. Proponujemy, żeby zastanowić się nad następującymi zagadnieniami:

  1. Aktualne dolegliwości.
  2. Stosowane preparaty (leki, suplementy, zioła) i ich dawki.
  3. Pomiary ciśnienia tętniczego krwi i tętna (zebrane w ciągu kilku dni).
  4. Bieżący jadłospis (łącznie z przyjmowanymi płynami).
  5. Choroby występujące w najbliższej rodzinie (dziadkowie, rodzice, dzieci, rodzeństwo).
  6. Pytania do lekarza.
  Dla konsultacji oceniającej stan zdrowia przydatne będzie również zabranie ze sobą posiadanych wyników badań (w tym obrazowych), wypisów ze szpitala czy zdjęć z poprzednich lat.Po wykonaniu kompletu badań pacjent zgłasza się na kolejną wizytę, na której wspólnie z lekarzem uzgadnia dogodny dla siebie plan poprawy stanu zdrowia, obejmujący zmianę stylu życia, odpowiednią i logiczną suplementację, korektę przyjmowanych leków oraz inne potrzebne do jego realizacji zalecenia.W ramach tej wizyty pacjent uzyskuje dodatkowo poradę z zakresu medycyny estetycznej, a wraz z nią całoroczny plan rewitalizacji skóry z możliwością wykonania wybranych zabiegów.Konsultacja przeciwstarzeniowa z oceną stanu biologicznego organizmu obejmuje dwie wizyty i przeznaczona jest dla pacjentów w każdym wieku (także dla dzieci).Naszymi konsultantami są najlepsi specjaliści - lekarze medycyny z dużym doświadczeniem w leczeniu trudnych przypadków klinicznych.Celem tej konsultacji jest ocena aktualnego stanu zdrowia i zapobieganie chorobom w przyszłości.

 • Piotr Niedziałkowski

  Dr n. med.

  Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME" Kierownik Centrum Zdrowej Skóry
  Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z chorób wewnętrznych i alergologii oraz doktorat w tych dziedzinach. Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti - Aging oraz Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania. Organizator konferencji naukowych i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.  Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii oraz Zakładu Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat ekspert medyczny z zakresu alergologii i medycyny estetycznej oraz nauczyciel i wykładowca w tym zakresie. Medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 12 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu w leczeniu ciężko chorych pacjentów z problemami internistycznymi, pneumonologicznymi, alergologicznymi oraz z zaburzeniami odporności, potrafi całościowo ocenić stan ogólny Pacjenta i dobrać najlepszy plan postępowania przeciwstarzeniowego i estetycznego. Uważa, że Pacjent jest wizytówką lekarza medycyny estetycznej, a zdrowie i naturalny wygląd to cele jakie powinny  przyświecać każdej wizycie. Lubi zajmować się trudnymi przypadkami klinicznymi, w szczególności poznaniem ich przyczyn, a nie wyłącznie leczeniem objawów. W swojej praktyce stosuje tylko sprawdzone i bezpieczne metody terapeutyczne.

  Elżbieta Kowalska Olędzka

  Dr hab. n. med.

  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) oraz członkiem European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD). Dermatologią estetyczną zajmuje się od kilkunastu lat zarówno jako praktyk jak i lekarz szkoleniowiec. Jest autorką wielu publikacji w krajowych i zagranicznych pismach dermatologicznych oraz prasie kobiecej. Posiada specjalizację z dermatologii. Jest wybitnym specjalistą z zakresu videodermatoskopii, wykrywania skórnych zmian nowotworowych i leczenia wypadania włosów.

 • dodał: Olga

  2016-10-27 16:07:42

  Pozytywna
  Jestem pod dużym wrażeniem przebiegu pierwszej wizyty. Począwszy od szczegółowego wywiadu poprzez zbadanie skóry profesjonalnym aparatem a na planie terapii skończywszy, Nie czułam się w żaden sposób nakłaniana do najpopularniejszych zabiegow. Ustalony plan terapii jest dopasowany do potrzeb mojej skóry i nastawiony na naturalną regenrację. Tego oczekiwałam :-) Polecam !

Centrum Zdrowej Skóry CM Damiana,

Racławicka 27,

02-601 Warszawa

poniedziałek: 09:00-20:00
wtorek: 09:00-20:00
środa: 09:00-20:00
czwartek: 09:00-20:00
piątek: 09:00-20:00
sobota: 10:00-14:00
niedziela: nieczynne
ZADAJ PYTANIE
ZAREJESTRUJ SIĘ

i zarezerwuj już teraz
interesującą Cię usługę